Průměrné hodnocení aplikace

award věnec

Zadání

Nutrilon je expert na imunitu dětí a obecně jejich výživu v prvních 1 000 dnech. Pro toto období bylo cílem poskytnout maminkám užitečné stravovací a nutriční nástroje doplněné potřebnými články a informacemi. Těhotným a kojícím ženám měl být nabídnut přístup k informacím pro lepší a vyváženější stravu jak pro jejich děti, tak i pro ně samotné.

produkty
Dudlik

Řešení

Vzhledem ke struktuře obsahu, kterou tvoří převážně seznam článků propojených ke konkrétnímu období dítěte, bylo pro snadné a intuitivní ovládání v menu potřeba zvolit vhodný typ navigace. Proto byla vytvořena časová osa zobrazující aktuální období těhotenství/věk dítěte, která slouží i pro pohyb mezi jednotlivými články v rozmezí od 1. týdne těhotenství až po 36. měsíc věku dítěte. Aplikace dále nabízí chat s odborníky, ve kterém bylo použito řešení využívané webem Nutricie, ale přizpůsobené pro použití v mobilní aplikaci. Umí nastavit chytré upomínky třeba pro jídelníček nebo vyšetření, které pak lze v nastavení dále spravovat. Tyto upomínky jsou pak řešeny kombinací lokálních notifikací telefonu a push notifikacemi posílaných z backendu aplikace.

Dudlik

Se spoluprací s Anywhere Mobile Apps jsme velmi spokojeni. Jsou flexibilní a jen tak neříkají, že něco nejde. Oceňujeme možnost správy obsahu v přehledném backendu. Aplikace tak dělá radost nejen nám, ale hlavně i samotným uživatelům a rodičům.

Tereza Roučková, Digital Experience Manager, Nutricia

Průměrné hodnocení aplikace

award věnec
screeny z appky

Příště u toho můžeš být s námi.

arrowUp