Zadání

Cílem bylo nabídnout zákazníkům možnost mobilní kontroly tiketů a losovaných čísel přímo ze svého mobilu. Řešení mělo být jednoduché – zaškrtnout si vsazená čísla a aplikace zobrazí informace s aktuálními losovanými čísly, výhru apod. Navíc apka měla tyto informace umět posílat pomocí push notifikací a uživateli najít třeba i nejbližší sběrnu Sazky, ve které si bude moct vsadit.

Sazka Tiket
kachnicky

Řešení

Aplikace nabízí kontrolu vsazených tiketů jak skenováním, tak i ruční kontrolou. Pro jejich správné vyplnění byl pro každou hru implementován algoritmus. Vsazená čísla lze kontrolovat i v případě, že není možné z jakéhokoli důvodu naskenovat tiket. Uložit ho lze pro pozdější kontrolu vsazených čísel nebo třeba jen se svými oblíbenými čísly pro další sázky. Bude tak dostupný i off-line. Nastavit připomenutí pro slosování oblíbené hry nebo oznámení, že losování právě proběhlo, je v apce samozřejmostí. Tato oznámení jsou posílány jako push zprávy. Vzhledem k velkému počtu uživatelů bylo třeba zvolit řešení, které umožní ihned po slosování poslat cílené notifikace s minimální časovou prodlevou. Proto byl vytvořen push server, který zvládne rozeslat 100 tis. cílených notifikací během několika minut.

S kluky z Anywhere Mobile Apps spolupracujeme od roku 2013. Vždy jsme je brali více jako partnera než dodavatele. Oplátkou nám byl stejný přístup z jejich strany. Díky tomu se nám podařilo vyvinout tak úspěšnou – a ze strany uživatelů ceněnou – aplikaci. Spolu s legalizací on-line sázení loterií se nám naskytla příležitost aplikaci od základů přebudovat a přeměnit ji v transakční kanál generující tržby. V Anywhere se tohoto nelehkého úkolu zhostili se ctí a profesionálně zvládli spojit několik autonomních systémů v celek, který se stal nepostradatelným touchpointem našich zákazníků při podávání sázek.

Aleš Hegenbart, Digital marketing specialist, SAZKA

screeny z appky

Příště u toho můžeš být s námi.

arrowUp