Tesco Potraviny
Online

Nejlepší firemní
aplikace

award věnec app parade logo

Zadání

Věrnostní programy patří mezi důležité marketingové nástroje. Obzvlášť, pokud se s jejich pomocí získávají údaje o nákupním chování jednotlivých zákazníků, které jsou dále využívány pro komunikaci na bázi segmentace zákaznických skupin nebo dokonce na individuální úrovni. S touhle variantou velmi dobře pracuje společnost Tesco, která se svým věrnostním programem Clubcard patří k největším v Evropě. Mít svůj věrnostní program pro zákazníky v mobilu je pak logickým krokem. A nás moc těší, že si Tesco pro svůj věrnostní program Clubcard vybralo právě nás. Můžeme se tak pochlubit Clubcard apkami pro Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Irsko, Thajsko a Malajsii. A protože roste i oblíbenost aplikací nákupních, nezaháleli jsme ani tady a vytvořili Tesco aplikace pro Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Irsko, Thajsko, Malajsii a navíc i Turecko. Důležitou funkci od nás plní i interní InformApp a Sorter, které umí zjistit dostupnost zboží a umístění na konkrétní Tesco prodejně. Další aplikace pro nákupní centra Letňany a Forum Liberec, ve kterých jsou prodejny Tesca, jsou pak bonusem naší vzájemné spolupráce.

TESCO CLUBCARD

je největší věrnostní program v Evropě, který má více než 15 milionů členů. Aplikace Tesco Clubcard je k dispozici jako samostatná aplikace, ale na některých trzích je součástí e-shopové aplikace.

Clubcard
van

Řešení

Pro Tesco aplikace nebylo potřeba vyvíjet extra mobilní API, protože využívají unikátní parsovací algoritmus, který získává data přímo z webových stránek. Zároveň však poskytuje všechny funkce webu, které přizpůsobuje pro snadné použití na mobilních zařízeních. Snadno tak lze projít celým procesem nákupu, provádět dodatečné změny v objednávce, zobrazit výhodnou nabídku a spravovat jednotlivé oblíbené položky. S aplikacemi pro věrnostní klub Clubcard, se kterými má zákazník přehled o svých věrnostních bodech přímo v mobilu, dokážeme pomocí push notifikací na něj cílit konkrétní nabídky, a to přímo podle jeho nákupních zvyklostí.

van

Díky Anywhere máme řešení, které zjednodušilo a zefektivnilo naše požadavky v neustále se měnícím a rychle se rozvíjejícím odvětví mobilních aplikací. Potřebovali jsme flexibilně nabídnout zákazníkům rychlé, snadné a bezpečné řešení, a to napříč různými platformami. Spolupráce s Anywhere předčila zadání i naše očekávání.

Andrew Matheson, Service Delivery & Infrastructure Manager Tesco Ireland

clubcard
clubcard_hungary
clubcard_pl
malaysia
tesco_nakup
letnany
forum liberec
tescoireland
tesco_nakupy
tesco_ezakupy
vinoexpert
tesco_malaysia
tesco_zpetna_vazba
informapp
sorter
lotus

Tesco Potraviny
Online

Nejlepší firemní
aplikace

award věnec app parade logo
screeny z appky

Příště u toho můžeš být s námi.

arrowUp